Bartniczka
dom na sprzedaż

BCN-DS-81

Zapraszamy do zakupu domu w stanie surowym otwartym znajdującego się w Bartniczce w Powiecie Brodnickim. Nieruchomość składa się z 3 działek o łącznej powierzchni 4800 m2 oraz drogi stanowiącej współwłasność. Dom znajduje się na niewielkim wzniesieniu, z jednej strony ...

Powierzchnia
363,20 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 800 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
715,86 zł
cena 260 000
dom na sprzedaż - Bartniczka

Zbiczno, Ciche
działka na sprzedaż

BCN-GS-78

Działki budowlane z warunkami zabudowy na domy jednorodzinne o powierzchni do 100 m2. Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękne działki w niezwykle atrakcyjnej turystycznie miejscowości Ciche na Pojezierzu Brodnickim. Działki o powierzchni 973m2, 1037m3 i 1072m2 ...

Powierzchnia
1 072,00 m2
Cena za m2
82,09 zł
cena 88 000
działka na sprzedaż - Zbiczno, Ciche

Górzno
dom na sprzedaż

BCN-DS-77

W stolicy Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego, w Górznie zaledwie 100metrów od Rynku, od Jeziora Górznieńskiego 400m, od Jeziora Młyńskiego 500,  znajduje się ładnie zagospodarowana działka o powierzchni 488m2. Działka  zabudowana jest domem jednorodzinnym ...

Powierzchnia
55,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
488 m²
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
2 545,45 zł
cena 140 000
dom na sprzedaż - Górzno
video
działka na sprzedaż - Lubawa (gw), Łążyn

Lubawa (gw), Łążyn
działka na sprzedaż

BCN-GS-64

Zapraszamy do zakupu 7 działek rolnych znajdujących się w miejscowości Łążyn, w Gminie Lubawa w powiecie Iławskim. Działki mają powierzchnię od 3542 m2 do 8321 m2 i posiadają dostęp do drogi gminnej. Jest to niezwykle malownicza okolica, teren znajduje się w Zespole ...

Powierzchnia
3 542,00 m2
Cena za m2
22,01 zł
cena 77 942
działka na sprzedaż - Lubawa (gw), Łążyn

Skrwilno, Okalewo
działka na sprzedaż

BCN-GS-56

Zapraszamy do zakupu działki rolnej w miejscowości Okalewo w powiecie rypińskim w Gminie Skrwilno. Nieruchomość ma powierzchnię 4,7786 ha. W ewidencji gruntów działka oznaczona jest symbolami: RIVb, RV, RVI, PsVI, W, ŁIV, ŁV. W sąsiedztwie znajdują się gospodarstwa ...

Powierzchnia
47 786,00 m2
Cena za m2
10,46 zł
cena 500 000
działka na sprzedaż - Skrwilno, Okalewo

Brodnica
dom na sprzedaż

BCN-DS-50

Oferujemy Państwu obiekt usługowo-mieszkalny znajdujący się w ścisłym centrum Brodnicy. Budynek składa się z części usługowej na parterze pod dowolną działalność oraz mieszkalnej na piętrze.Część usługowa składa się z trzech pomieszczeń i łazienki. Część mieszkalna ...

Powierzchnia
110,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
366 m²
Cena za m2
5 818,18 zł
cena 640 000
dom na sprzedaż - Brodnica
Kryteria wyszukiwania

rozumiem